Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett9+3

Elektrická koloběžka Vsett 9+ 48 V 15,6 Ah 2×650 W

Můžete provést předobjednávku
2x650 W
15,6 Ah
50 km/h
40 km
120 kg
kotoučové
6 h
2x650 kg

Zvolte baterii:

19,2 Ah 21 Ah 15,6 Ah

Na dotaz

33 900 

26 781  bez DPH

Popis

Elektrická koloběžka Vsett 9+

Tyrkysová dračice s ještě větší silou!

Elektrická koloběžka Vsett 9+ se pyšní dojezdem 40 km, bez problémů s ní sjedete městské nerovnosti a nezalekne se ani lehkého terénu.

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 9+ se stane vaší „cool“ parťačkou do každého městského provozu. V lehkostí prokličkujete uličkami, projedete parkem a překonáte případné městské pahorky. S touto nádherně nadesignovanou koloběžkou ale dojedete mnohem dál!

Vyjeďte si konečně na pořádný výlet

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je vybavena bateriovými články s kapacitou 15.6 Ah (48 V). Můžete tak s ní dojet až do vzdálenosti 40 km. Tak si otevřete mapu a naplánujte první výlet!

Nezalekne se stoupání

Elektrokoloběžka Vsett 9+ je vybavena silnou dynamikou o výkonu 2x 650 wattů. V kombinaci s kontrolerem 48 V tak budete mít v rukou pořádnou dračici, která zdolá každý vrchol až do stoupání 20 stupňů.

Jízdní vlastnosti

Lehký terén ani neucítíte

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je osazena dvěma nezávislými pružinovými tlumiči. Stačí se jen postavit a vychutnávat si plynulou jízdu i po drobných nerovnostech. Ale nemusíte se bát ani polní cesty, která vám může zkrátit vaši jízdu, Vsett 9+ ji hravě zvládne a vám ušetří čas i nabití.

Pozor na rychlost!

Elektrická koloběžka Vsett 9+ totiž dokáže uhánět rychlostí až 50 km/h. Takže až poprvé stisknete plynovou páčku, hlídejte si bedlivě svůj tachometr. K dispozici máte 3 jízdní režimy, které vám nabídnou různé typy výkonů pro požadovaný styl vaší jízdy.

Komfortní vybavení

Displej, který vaše oči nezklame

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je vybavena špičkovým barevným LCD displejem, který je viditelný téměř za jakýchkoli světelných podmínek. Najdete na něm všechny důležité hodnoty – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň. Tak se odvažte a přidejte plyn!

Vydejte se na osvícenou cestu

S kvalitním předním LED osvětlením si budete užívat skvělou viditelnost i při jízdě v noci. Máte také k dispozici i výrazná zadní světla, která vás ochrání zezadu. Koloběžka Vsett 9+ je ale navíc vybavena odbočovacími blinkry, které u konkurence jen tak nenajdete.

Složte do úzkého balíčku

Výhodou elektrokoloběžky Vsett 9/9+ je také její složení do úzkého balíčku. Pomocí promyšleného systému totiž můžete složit nejen přední tyč, ale také obě řídítka. Vsett 9+ je navíc lehká koloběžka s hmotností 23 kg, takže vám nebude dělat problém ji vynést třeba do 5. patra.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka už není pro slabší povahy a dosta se už pronese! Ale pokud jí nebudete tahat celý den do schodů a ze schodů, bude vám velmi dobře sloužit na všech silnicích!
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
U téhle elektrokoloběžky se přehoupnete přes pomyslnou městskou rychlost 50 Km/h. Při ježdění po ulicích se dostanete kamkoliv a velmi rychle. Do práce, do školy nebo třeba na trénink je to spolehlivá volba.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.

Diskuze

Nejsou zde žádné dotazy. Zeptejte se.