Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett9+3

Elektrická koloběžka Vsett 9+ 48 V 15,6 Ah 2×650 W NOVÝ DISPLEJ

2x650 W
15.6 Ah
50 km/h
40 km
120 kg
kotoučové
6 h
25 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Vsett 9+

Tyrkysová dračice s ještě větší silou!

Elektrická koloběžka Vsett 9+ se pyšní dojezdem 40 km, bez problémů s ní sjedete městské nerovnosti a nezalekne se ani lehkého terénu.

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 9+ se stane vaší „cool“ parťačkou do každého městského provozu. V lehkostí prokličkujete uličkami, projedete parkem a překonáte případné městské pahorky. S touto nádherně nadesignovanou koloběžkou ale dojedete mnohem dál!

Vyjeďte si konečně na pořádný výlet

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je vybavena bateriovými články s kapacitou 15.6 Ah (48 V). Můžete tak s ní dojet až do vzdálenosti 40 km. Tak si otevřete mapu a naplánujte první výlet!

Nezalekne se stoupání

Elektrokoloběžka Vsett 9+ je vybavena silnou dynamikou o výkonu 2x 650 wattů. V kombinaci s kontrolerem 48 V tak budete mít v rukou pořádnou dračici, která zdolá každý vrchol až do stoupání 20 stupňů.

Jízdní vlastnosti

Lehký terén ani neucítíte

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je osazena dvěma nezávislými pružinovými tlumiči. Stačí se jen postavit a vychutnávat si plynulou jízdu i po drobných nerovnostech. Ale nemusíte se bát ani polní cesty, která vám může zkrátit vaši jízdu, Vsett 9+ ji hravě zvládne a vám ušetří čas i nabití.

Pozor na rychlost!

Elektrická koloběžka Vsett 9+ totiž dokáže uhánět rychlostí až 50 km/h. Takže až poprvé stisknete plynovou páčku, hlídejte si bedlivě svůj tachometr. K dispozici máte 3 jízdní režimy, které vám nabídnou různé typy výkonů pro požadovaný styl vaší jízdy.

Komfortní vybavení

Displej, který vaše oči nezklame

Elektrická koloběžka Vsett 9+ je vybavena špičkovým barevným LCD displejem, který je viditelný téměř za jakýchkoli světelných podmínek. Najdete na něm všechny důležité hodnoty – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň. Tak se odvažte a přidejte plyn!

Vydejte se na osvícenou cestu

S kvalitním předním LED osvětlením si budete užívat skvělou viditelnost i při jízdě v noci. Máte také k dispozici i výrazná zadní světla, která vás ochrání zezadu. Koloběžka Vsett 9+ je ale navíc vybavena odbočovacími blinkry, které u konkurence jen tak nenajdete.

Složte do úzkého balíčku

Výhodou elektrokoloběžky Vsett 9/9+ je také její složení do úzkého balíčku. Pomocí promyšleného systému totiž můžete složit nejen přední tyč, ale také obě řídítka. Vsett 9+ je navíc lehká koloběžka s hmotností 23 kg, takže vám nebude dělat problém ji vynést třeba do 5. patra.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka už není pro slabší povahy a dosta se už pronese! Ale pokud jí nebudete tahat celý den do schodů a ze schodů, bude vám velmi dobře sloužit na všech silnicích!
Barva
černá
Minimální šířka pneumatik, abyste se při jízdě cítili v dostatečném bezpečí. Tahle elektrokoloběžka zvládne pohodlně projet rozházeným štěrkem nebo uličkou vyskládanou z dlažebních kostek. Pořád ale buďte ve střehu!
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
S touhle elektrokoloběžkou se budete na silnici cítit jako opravdový jezdec. Při zrychlování se rozhodně nezapomeňte pevně držet svého klacku, protože z nuly na max to dá tahle dáma za pár sekund.
U téhle elektrokoloběžky se přehoupnete přes pomyslnou městskou rychlost 50 Km/h. Při ježdění po ulicích se dostanete kamkoliv a velmi rychle. Do práce, do školy nebo třeba na trénink je to spolehlivá volba.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Max. nosnost
120 kg
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.