Zpět na seznam
Katalogové číslo: C1053 | C1054

Elektrická koloběžka City Boss GV5L

Koloběžka do menšího terénu s perfektní rychlostí

500 W
15.4 Ah
35 km/h
35 km
150 kg
kotoučová
6 h
22 kg

13 990 

11 052  bez DPH

Elektrokoloběžku si můžete vyzkoušet
v našem Showroomu v Mimoni.

Popis

Elektrická koloběžka City Boss GV5 je skvělou volbou na cesty po městě či na výlet do přírody. S dvojitě jištěným skládacím mechanizmem jí složíte či rozložíte do 8 vteřin a při délce složeného rámu 116 cm a hmotnosti 22 kg jí snadno převezete autem, vlakem, MHD nebo uskladníte doma či v garáži. Skládací mechanizmus lze po opotřebení seřídit a odstranit tak případnou nežádoucí vůli v řízení.

Bezúdržbový motor 500 W svižně zrychluje dokonce při zatížení 100 kg a vyveze vás i do prudšího kopce. Přední i zadní tlumiče snižují nepříjemné vibrace a koloběžka je tak vhodná i do mírného terénu.

Tlačítkem na displeji můžete přepínat mezi 3 režimy pro omezení max. rychlosti. Po zapnutí koloběžky je vždy aktivní naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km/h – bezpečná rychlost pro začátečníky či jízdu za zhoršených jízdních podmínek; střední cca 25 km/h – příjemná cestovní rychlost; rychlý cca 35 km/h – pro svižnou jízdu na rovných úsecích šetřící váš čas.
Při delších cestách oceníte tempomat, který udržuje výkon koloběžky i bez stisknutého plynu – jeho funkci lze případně deaktivovat v servisním menu.

Baterii Li-Ion 15,4 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za 6 – 7 hodin. Při běžném provozu s koloběžkou na jedno nabití ujedete až 35 km – při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost může být kratší i delší; vždy závisí na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet odstrkováním i s vypnutým motorem.

Na transreflexním displeji skvěle čitelným i na přímém slunci či v noci můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost, dobu jízdy a ujetou vzdálenost. USB portem zezadu displeje lze dokonce nabíjet váš mobilní telefon či tablet, a to buď za jízdy nebo při stojící koloběžce pomocí 2-hodinového časovače.

Kovové světlo o výkonu 400 lumenů a dosahem 10 metrů vám bezpečně osvítí cestu i za tmy. K vyšší bezpečnosti také přispívá barevné ambientní podsvícení spodního rámu, které se spíná spolu se světly. Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete spínačem na řídítkách, kde je umístěno i tlačítko houkačky a animovaných směrových světel. Během brzdění se navíc rozsvítí zadní brzdové světlo.
Koloběžku i při větších rychlostech spolehlivě zastavíte nezávislou zadní a přední mechanickou kotoučovou brzdou, která je navíc podporována brzdou elektronickou. Robustní rám koloběžky z leteckého hliníku snese zatížení až 150 kg. S výškově nastavitelnými řídítky s ergonomickými gripy je koloběžka vhodná pro jezdce s postavou 150 – 200 cm. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 16 let. Na prostorném nášlapu se pohodlně svezete s chodidly za sebou či vedle sebe.
Koloběžku lze volitelně vybavit i skládacím sedlem.

Rozšířené pneu 2,5″ (6,4 cm) s průměrem 10″ (25,4 cm) výborně přilnou i k vlhkému povrchu. Kola jsou chráněna odolnými blatníky.
Díky dvojitým ráfkům lze píchlou duši či opotřebovaný plášť vyměnit i v domácích podmínkách.

Koloběžka je certifikována dle směrnice CE 2006/42/EC.

Elektrická koloběžka City Boss naplňuje novou vizi ekologického světa. Vybavená špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek!

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka je „krev a mlíko“! Pro někoho přesně podle jeho gusta, pro někoho váha až moc. Každopádně lidem, co nechodí moc do fitka, se už trochu pronese.
Barva
bílá, černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
S touhle elektrokoloběžkou se budete na silnici cítit jako opravdový jezdec. Při zrychlování se rozhodně nezapomeňte pevně držet svého klacku, protože z nuly na max to dá tahle dáma za pár sekund.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Max. nosnost
150 kg
Koutočovka si směle poradí s vyšším výkonem a náhlými manévry! Při středních i vyšších rychlostech funguje optimálně a dá se na ní spolehnout. Jen se nesmíte vykašlat na pravidelnou údržbu a kontrolu brzdných destiček.
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.
Další vlastnosti
3 rychlostní režimy: přibližně 15 / 25 / 35 km/h, Ambientní podsvícení spodního rámu, Blatníky, Brzdové LED světlo napájené centrální baterií, Délka nášlapu: 54 cm, Doporučený věk: 16+, Dvojdílné ráfky pro snadnou výměnu duše a pneu, Houkačka, Materiál rámu: letecký hliník, Max. kroutící moment: 25 N.m, Max. otáčky motoru: 1280 / min., Max. stoupání: 9,5° (17%), Multifunkční displej s transreflexní vrstvou napájený centrální baterií, Přední/zadní LED světlo napájené centrální baterií, Provozní napětí: 48 V, Rozměry rozložené koloběžky (d x v x š): 120 x 117 x 61 cm, Rozměry složené koloběžky (d x v x š): 116 x 42 x 26 cm, Šířka nášlapu: 20 cm, Šířka řídítek – rozložených: 61 cm, Skládací mechanizmus, Stojánek, Tempomat, Typ baterie: Li-Ion, Typ motoru: bezkartáčový stejnosměrný, USB port pro nabíjení mobilu/tabletu – napájený centrální baterií, Výška jezdce: 150 – 200 cm, Výška nášlapu – horní: 21 cm, Výška nášlapu – světlá: 13 cm, Výška řídítek od nášlapu: 67 – 98 cm