Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett11+1

Elektrická koloběžka Vsett 11+ 60 V 42 Ah 2×1500 W

2x1500 W
42 Ah
85 km/h
110 km
150 kg
kotoučové
11 h
58 kg

Není skladem

Popis

[row v_align=“middle“]

[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

„Kapitán Amerika“ vybroušený i pro ostřílené kaskadéry

Elektrická koloběžka Vsett 11+ dobývá pouze ta nejvyšší místa – dojezd 150 km, rychlost 85 km/h a 11palcová kola s hydraulickým odpružením, která se proženou jakýmkoliv extrémním terénem.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4318″]

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4319″]

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 11+ je prémiovým hřebcem v naší nadupané stáji. Inženýrské veledílo, na které tvůrci použili nejlepší materiály a technologie. Tohle není elektrokoloběžka pro městské slečinky, s tímhle strojem zažijete kotel extrémní srandy!

Pokořte každý kopec v dohledu

Elektrokoloběžka Vsett 11+ se vůbec nebude zabývat nějakými kopečky. Sklon 25° jí nic neříká a na výkonu vlastně vůbec nepoznáte, že jedete do kopce. O ladnou jízdu se starají dva výkonné bezkartáčové elektromotory s výkonem 1500 W (ovšem s maximálkou 3000 W!) a dva kontrolery 35A.

Z Prahy až do Budějovic bez nabíjení

Mimořádně dlouhý dojezd začíná být čím dál žádanější předností elektrokoloběžek. Elektrická koloběžka Vsett 11+ ale tento požadavek bohatě překračuje – je vybavena lithium-iontovou baterií 42Ah/60V, která vydrží na jedno nabití až 150 km! Navíc díky tzv. bezpaměťové technologii neztratí svou kapacitu po mnoho let.

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Jízdní vlastnosti

Odpružení, které nemá srovnání

Elektrická koloběžka Vsett 11+ nabízí obrovská 11palcová kola, dvojité tlumiče a hydraulické odpružení. Díky tomu bude vaše jízda na asfaltu nebo městské dlažbě „procházkou růžovou zahradou“. Ale v extrémním terénu vám zase poskytnou dokonalou zpětnou vazbu a každou terénní výzvu lehce pokoříte.

Ultra rychlá kráska

Po stlačení plynu vám stoupne tlak a rozšíří se zorničky! Až poprvé vyvezete tuhle americkou krásku, rozhodně si nezapomeňte doma svoji helmu. Síla motorů elektrické koloběžky Vsett 11+ vyšvihne vaši rychlost až na 85 km/h. Naštěstí budete mít k dispozici hydraulické kotoučové brzdy, které vaši brzdnou dráhu výrazně zkrátí – dokonce i na kluzkém povrchu.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4319″]

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4320″]

[ux_image id=“4322″]

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Komfortní vybavení

Perfektní barevnost za deště i za slunce

Elektrická koloběžka Vsett 11+ je vybavena velkým a přehledným displejem. Skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny a díky dynamickému rozsahu dokonale zvyšuje kontrast mezi nejjasnějšími a nejtmavšími prvky. Ať už tedy bude pršet, sněžit nebo pálit polední slunce, budete mít pod kontrolou všechny jízdní parametry – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň.

Zkus na ní sáhnout!

Tvůrci si navíc moc dobře uvědomili, že o tuhle krásku bude sakra zájem, a tak u elektrokoloběžky Vsett 11+ mysleli i na její bezpečnostní zajištění. K dispozici máte inovativní zámek proti odcizení, který mnoho „nápadníků“ razantně odradí.

Úchvatná záře rozjasní každou temnotu

Elektrokoloběžka Vsett 11+ má mocné přední LED světlo, které si zadá i s každou nepřízní počasí. Výrazná zadní varovná světla i směrové blinkry zase upozorní ostatní řidiče přijíždějící zezadu.

[/col]

[/row]

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Tahle obří kapacita baterie je určena pro elektrokoloběžky nejvyšší třídy. Pohodlně s ní zvládnete jet desítky kilometrů mezi městy. A pokud s ní budete jezdit každý den do nedaleké práce, zásuvku uvidíte je jednou týdně.
S touhle elektrokoloběžkou se můžete s přehledem postavit na závodní okruh v Le Mans a bojovat o medaile. Neskutečně silná energie využívaná v nejvyšších třídách elektroelektrokoloběžek má opravdu brutální „vodpich“.
Max. nosnost
150 kg
Tahle elektrokoloběžka potřebuje z 0 na 100% nabití téměř půl dne. Takže když přijedete navečer z výletu domu, musíte jí hned šoupnout na noc do zásuvky. Při kratších vyjížďkách a pravidelném dobíjení to ale zas taková otrava nebude.