Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett11+1

Elektrická koloběžka Vsett 11+ 60 V 42 Ah 2×1500 W

Můžete provést předobjednávku
2x1500 W
42 Ah
85 km/h
110 km
150 kg
kotoučové
11 h
2x1500 kg

Na dotaz

85 990 

67 932  bez DPH

Popis

[row v_align=“middle“]

[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

„Kapitán Amerika“ vybroušený i pro ostřílené kaskadéry

Elektrická koloběžka Vsett 11+ dobývá pouze ta nejvyšší místa – dojezd 150 km, rychlost 85 km/h a 11palcová kola s hydraulickým odpružením, která se proženou jakýmkoliv extrémním terénem.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4318″]

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4319″]

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 11+ je prémiovým hřebcem v naší nadupané stáji. Inženýrské veledílo, na které tvůrci použili nejlepší materiály a technologie. Tohle není elektrokoloběžka pro městské slečinky, s tímhle strojem zažijete kotel extrémní srandy!

Pokořte každý kopec v dohledu

Elektrokoloběžka Vsett 11+ se vůbec nebude zabývat nějakými kopečky. Sklon 25° jí nic neříká a na výkonu vlastně vůbec nepoznáte, že jedete do kopce. O ladnou jízdu se starají dva výkonné bezkartáčové elektromotory s výkonem 1500 W (ovšem s maximálkou 3000 W!) a dva kontrolery 35A.

Z Prahy až do Budějovic bez nabíjení

Mimořádně dlouhý dojezd začíná být čím dál žádanější předností elektrokoloběžek. Elektrická koloběžka Vsett 11+ ale tento požadavek bohatě překračuje – je vybavena lithium-iontovou baterií 42Ah/60V, která vydrží na jedno nabití až 150 km! Navíc díky tzv. bezpaměťové technologii neztratí svou kapacitu po mnoho let.

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Jízdní vlastnosti

Odpružení, které nemá srovnání

Elektrická koloběžka Vsett 11+ nabízí obrovská 11palcová kola, dvojité tlumiče a hydraulické odpružení. Díky tomu bude vaše jízda na asfaltu nebo městské dlažbě „procházkou růžovou zahradou“. Ale v extrémním terénu vám zase poskytnou dokonalou zpětnou vazbu a každou terénní výzvu lehce pokoříte.

Ultra rychlá kráska

Po stlačení plynu vám stoupne tlak a rozšíří se zorničky! Až poprvé vyvezete tuhle americkou krásku, rozhodně si nezapomeňte doma svoji helmu. Síla motorů elektrické koloběžky Vsett 11+ vyšvihne vaši rychlost až na 85 km/h. Naštěstí budete mít k dispozici hydraulické kotoučové brzdy, které vaši brzdnou dráhu výrazně zkrátí – dokonce i na kluzkém povrchu.

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4319″]

[/col]

[/row]
[row]

[col span=“6″ span__sm=“12″]

[ux_image id=“4320″]

[ux_image id=“4322″]

[/col]
[col span=“6″ span__sm=“12″ divider=“0″ align=“left“]

Komfortní vybavení

Perfektní barevnost za deště i za slunce

Elektrická koloběžka Vsett 11+ je vybavena velkým a přehledným displejem. Skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny a díky dynamickému rozsahu dokonale zvyšuje kontrast mezi nejjasnějšími a nejtmavšími prvky. Ať už tedy bude pršet, sněžit nebo pálit polední slunce, budete mít pod kontrolou všechny jízdní parametry – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň.

Zkus na ní sáhnout!

Tvůrci si navíc moc dobře uvědomili, že o tuhle krásku bude sakra zájem, a tak u elektrokoloběžky Vsett 11+ mysleli i na její bezpečnostní zajištění. K dispozici máte inovativní zámek proti odcizení, který mnoho „nápadníků“ razantně odradí.

Úchvatná záře rozjasní každou temnotu

Elektrokoloběžka Vsett 11+ má mocné přední LED světlo, které si zadá i s každou nepřízní počasí. Výrazná zadní varovná světla i směrové blinkry zase upozorní ostatní řidiče přijíždějící zezadu.

[/col]

[/row]

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle obří kapacita baterie je určena pro elektrokoloběžky nejvyšší třídy. Pohodlně s ní zvládnete jet desítky kilometrů mezi městy. A pokud s ní budete jezdit každý den do nedaleké práce, zásuvku uvidíte je jednou týdně.
S touhle elektrokoloběžkou se budete na silnici cítit jako opravdový jezdec. Při zrychlování se rozhodně nezapomeňte pevně držet svého klacku, protože z nuly na max to dá tahle dáma za pár sekund.
Tahle elektrokoloběžka potřebuje z 0 na 100% nabití téměř půl dne. Takže když přijedete navečer z výletu domu, musíte jí hned šoupnout na noc do zásuvky. Při kratších vyjížďkách a pravidelném dobíjení to ale zas taková otrava nebude.

Diskuze

Nejsou zde žádné dotazy. Zeptejte se.