Zpět na seznam
Katalogové číslo: 5903940080284

Elektrická koloběžka Techlife X8

2x1000 W
18 Ah
60 km/h
60 km
135 kg
Hydraulické
6 h
29 kg

Není skladem

Popis

Extrémně moderní koloběžka s perfektně sladěnými komponenty a v minimalistickém vzhledu.

Jezděte dynamicky – aniž byste obětovali pohodlí a bezpečnost
Techlife X8 je standardně vybavena dvěma hydraulickými brzdami v kombinaci s bezpečnostním brzdovým systémem, který automaticky vypne motory, když vaše vozidlo začne brzdit. Pečlivě zvolené tlumiče byly navrženy pro vysoký komfort jízdy i v obtížných podmínkách.

Spolehlivý zabezpečovací systém
Solidní tlumiče, 10palcová nafukovací kola a protiskluzová platforma zajistí vaši bezpečnost a pohodlí při řízení. Oceníte také speciální odolnou rámovou konstrukci, díky které bude vaše koloběžka prakticky nezničitelná.

Vážíte si svých čistých zad?
Dokonalou odpovědí na otázku je technologické „mistrovské dílo“ našich návrhářů! Blatníky na zesílené konstrukci poskytnou nejen potěšení z jízdy, ale také neobvyklý vzhled.

Skládejte koloběžku na mobilní rozměry
TECHLIFE X8 má sklopná držadla a skládání celé koloběžky je hračka. Zesílená svorka zajišťuje žádné nekontrolované pohyby volantu. Koloběžka je lehká (váží pouhých 29 kg) a je velmi šikovná (ve složeném stavu je pouze 128 cm dlouhá, 24 cm široká a 53 cm vysoká).

Užijte si jízdu – bez ohledu na čas
Inovativní LED osvětlení se přizpůsobí trati, takže můžete cestovat bezpečně – ve dne i v noci.

Monitorujte klíčové parametry
Displej zobrazuje všechny nejdůležitější údaje, jako je rychlost, počet najetých kilometrů a stav baterie. Displej skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny, díky čemuž zůstává čitelný i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Zapomeňte na jakákoli omezení a užijte si svobodu naplno
Srdcem TECHLIFE X8 jsou 2 silné motory s celkovým špičkovým výkonem až 3200 W. Díky nim dosáhnete rychlosti až 60 km/h – bez velkých starostí! Exkluzivní koloběžka je poháněna výkonnou baterií (936 WH), která vám umožní volně cestovat až 60 km – na jedno nabití.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Vy zbožňujete Arnolda, že jo? Tak až pojedete na romantický výlet s touhle krasavicí, nezapomeňte si sebou vzít bicepsy i tricepsy. Zkrátka na tahání po „emhádéčku“ není stavěná, spíš tak hodit do kufru auta a jet dál.
Barva
černá
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.
Tahle elektrokoloběžka hravě zvládne víkendový výlet po šumavských hvozdech. Projedete se krásnou krajinou, dáte si koupačku na Lipně a v klidu se vrátíte do horského hotýlku. Při malých pojížďkách vám vydrží i 5 dnů nabitá.
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
Max. nosnost
135 kg
Tahle rychlost vám dá pořádná křídla, takže můžete bez obav vyjet i za hranice města. Vaše přesuny z místa na místo budou svižné a při sobotním výletu do luhů a hájů naší země si užijete spousty dobrodružství.