Zpět na seznam
Katalogové číslo: km10

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 10

2x1000 W
24.5 Ah
60 km/h
90 km
120 kg
semi-hydraulické,
11 h
30 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Kaabo Mantis 10 je špičkovou koloběžkou, která je neuvěřitelně výkonná, s duálními motory poskytuje vyvážený a spolehlivý výkon. Při použití na soukromém pozemku (25 km/h ve všech veřejných prostorách) je těžké nezkusit přední a zadní 1000W motor s maximální rychlostí 60 km/h.

Má neuvěřitelný dojezd až 90 km na jedno nabití. Díky obrovské baterii 60v -24,5AH nabízí skutečně výjimečný rozsah na jedno nabití. Velká baterie se plně nabije mezi 10–12 hodinami, ale s dojezdem 90 km ji nebudete muset nabíjet tak často.

Na rozdíl od většiny ostatních elektrických koloběžek má tento model výkonné přední a zadní semi-hydraulické kotoučové brzdy s elektrickým ABS pro vynikající ovládání za každého počasí. Je také vybaven předními a zadními pružinami a pneumatikami o rozměru 10×2,5 „pro hladkou jízdu.
Systém BMS Smart Battery Management System vám přesně ukáže stav baterie a zvýší její účinnost.

Po dokončení jízdy můžete Mantis 10 snadno sklopit pro přepravu nebo skladování.

 

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Vy zbožňujete Arnolda, že jo? Tak až pojedete na romantický výlet s touhle krasavicí, nezapomeňte si sebou vzít bicepsy i tricepsy. Zkrátka na tahání po „emhádéčku“ není stavěná, spíš tak hodit do kufru auta a jet dál.
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Tahle elektrokoloběžka už má solidní kapacitu baterie, se kterou hravě zvládnete celodenní výlet, a ještě vás s chutí uveze nazpátek. Při kratších nenáročných pojížďkách vám vydrží spolehlivě jezdit několik dní.
S touhle elektrokoloběžkou se můžete s přehledem postavit na závodní okruh v Le Mans a bojovat o medaile. Neskutečně silná energie využívaná v nejvyšších třídách elektroelektrokoloběžek má opravdu brutální „vodpich“.
Tahle rychlost vám dá pořádná křídla, takže můžete bez obav vyjet i za hranice města. Vaše přesuny z místa na místo budou svižné a při sobotním výletu do luhů a hájů naší země si užijete spousty dobrodružství.
Prahu-Plzeň dáte jako nic! Dojezd 100 km vám dává takřka neomezené možnosti cestování a výletů. A pokud budete jezdit jen do práce pár „kilásků“, nebudete potřebovat zásuvku minimálně týden.
Max. nosnost
120 kg
Tahle elektrokoloběžka potřebuje z 0 na 100% nabití téměř půl dne. Takže když přijedete navečer z výletu domu, musíte jí hned šoupnout na noc do zásuvky. Při kratších vyjížďkách a pravidelném dobíjení to ale zas taková otrava nebude.