Zpět na seznam
Katalogové číslo: 5210

Elektrická koloběžka Eljet E-210

Produkt není skladem.
350 W
6 Ah
25 km/h
22 km
120 kg
350 kg

Popis

Přichází nová generace elektrických koloběžek Eljet E. Koloběžka E-210 pro Vás bude ideální parťák na cesty po městě nebo jako přibližovadlo pro ty, kteří dojíždí autem a nechtějí stát každé ráno v koloně. Díky svým kompaktním rozměrům a jednoduchému mechanismu koloběžku během pár vteřin složit i do kufru menšího auta.

Akumulátor s kapacitou 6 Ah vám dodá šťávu i na celodenní výlet a motor o výkonu 350 W vám nabídne zrychlení, které zažijete snad jen v Tesle, čemuž napomáhá také fakt, že je motor umístěný na zadním kole.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A PARAMETRY

Maximální rychlost 25 km/h
Dojezd: až 22 km
Maximální hmotnost jezdce 120 kg
Motor 350 W, zadní náhon
Baterie: 6 Ah
Napětí baterie: 36 V
Hmotnost: 13 kg

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Uživatelský manuál ke stažení ZDE

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
S touhle elektrokoloběžkou se velkým vzdálenostem vyhýbejte jak čert kříži. Doveze vás sice tam, kam má, ale hóóódně pomalu. Vhodné spíše pro děti, aby si při náhlém „držkopádu“ moc nenabacaly.
Nákupy, kafíčko a zástrčka… Nezapomeňte, že 25 kilometrů ujedete za chvilinku. Pokud ale nebydlíte na vzdáleném předměstí a máte všechno plus mínus do 5 „kilásků“, nebudete litovat.

Diskuze

Nejsou zde žádné dotazy. Zeptejte se.