Zpět na seznam

Elektrická koloběžka Vsett Mini – Žlutá

350 W
7.8 Ah
30 km/h
25 km
90 kg
kotoučová
3 h
14 kg

Není skladem

Popis

Dokonale doplňuje flotilu elektrokoloběžek Vsett

Vsett je značka elektrokoloběžek, která je zákazníky velice oblíbená a neustále se rozvíjí. Představujeme vám koloběžku, která potěší všechny jezdce, kteří hledají ideální přibližovadlo nejen do města.

Vychutnejte si její přednosti

Fenomenální dvojité odpružení

Váš dokonalý komfort zajistí 2 precizně umístěné pružiny, které jsou umístěné jak ve předu, tak vzadu. Vaše městská jízda zaručena.

Dojezd 25 km nestačí? Není problém!

U elektrokoloběžky Vsett Mini naleznete standardně baterii o velikosti 7,8 Ah se kterou bez problémů najedete až 25 km. Přijde vám to i tak málo? Zacvakněte druhou baterii a uhánějte ještě dál.

Malá koloběžka, velká síla

Výkon 350 W dokonale sedí na městské ježdění. Svižnou jízdou se dostanete z bodu A do bodu B bez jakýchkoliv starostí a zpocených zad. Díky kompaktním rozměrům a snadnému skládání navíc nebudete mít nejmenší problémy v MHD. Se 14 kg si poradí i vaše drahá polovička.

Strach z defektu? Nezná

Koloběžka je navíc vybavena bezdušovými koly, což oceníte především, pokud se o koloběžku nechcete starat a straší vás prázdné duše. Nemusíte se tedy bát, že při výměně vypustíte duši.

Displej nabitý funkcemi

Koloběžka Vsett Mini představuje zbrusu nový displej se skvělými funkcemi. Nově ho naleznete přímo uprostřed řídítek. Přehledně uvidíte všechny potřebné údaje – rychlost, ujetou vzdálenost, jízdní režim, zapnete si světla, tempomat a hlavně stav baterií. Navíc na elektrokoloběžce máte na výběr ze 3 jízdních režimů. Budete si kochat krásami města, anebo závodit v ulicích?

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
Barva
žlutá
Koutočovka si směle poradí s vyšším výkonem a náhlými manévry! Při středních i vyšších rychlostech funguje optimálně a dá se na ní spolehnout. Jen se nesmíte vykašlat na pravidelnou údržbu a kontrolu brzdných destiček.
Tuhle elektrokoloběžku snadno nabijete za dobu, kterou strávíte v práci, ve škole nebo na party. A pak zase v klidu vyjedete s plným „zásobníkem“ domů. Při dobrém rozmýšlení tuhle dobu nabíjení vůbec nepocítíte.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Max. nosnost
90 kg
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
Minimální šířka pneumatik, abyste se při jízdě cítili v dostatečném bezpečí. Tahle elektrokoloběžka zvládne pohodlně projet rozházeným štěrkem nebo uličkou vyskládanou z dlažebních kostek. Pořád ale buďte ve střehu!
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.