Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett8

Elektrická koloběžka Vsett 8

600 W
15.6 Ah
40 km/h
50 km
120 kg
bubnové
4 h
21 kg

Elektrokoloběžku si můžete vyzkoušet
v našem Showroomu v Mimoni.

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Vsett 8 / Vsett 8+

Tohle není žádný „zelenáč“ na silnici ani v terénu

Elektrická koloběžka Vsett 8/8+ vám poskytne dojezd až 50 km, příjemné odpružení na asfaltu i polní cestě a bezpečné složení do 3 sekund.

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 8/8+ (nástupce oblíbené Techlife X6) uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Perfektně vyladěné vlastnosti za příznivou cenu ji předurčují být jednou z nejprodávanějších elektrokoloběžek na evropském trhu.

Vystoupejte až na vrchol

V první řadě vás překvapí mimořádná dynamika 600watového motoru v kombinaci s kontrolerem 23A. Bez okolků vás tak vyveze po silnici se stoupáním až 15 stupňů. Na vlastní kůži vyzkoušeno!

Dojezd 50 km? Žádný problém!

Bateriové články s kapacitou 15,6 Ah (48 V) vám poskytnou dlouhou jízdu bez nutnosti dobíjení. S elektrokoloběžkou Vsett 8/8+ si tak budete moci plánovat delší trasy – s úctyhodným dojezdem až 50 km.

Jízdní vlastnosti

Nevnímejte hrbolky ani hrboly

Vychutnejte si měkké odpružení dvou pružinových tlumičů, které vás nerozhodí z komfortní jízdy. A se svou elektrickou koloběžkou Vsett 8/8+ si můžete i s klidem zkrátit svou trasu po polní nebo lesní cestě – toulky krásnou přírodou mají co do sebe.

Uhánějte rychlostí až 40 km/h

Teď už stačí jen lehce stisknout plynovou páčku a užívat si rychlost až 40 km/h. Na displeji se vám nabízejí 3 jízdní režimy, mezi kterými si můžete snadno přepínat i za jízdy pomocí dvou tlačítek.

Dokonalý styk se zemí

Zadní kolo u elektrokoloběžky Vsett 8/8+ je bezdušové a nelze jej tedy píchnout. Naopak přední kolo je vybavenou nafukovací gumou a skvěle doplňuje měkké odpružení.

Komfortní vybavení

Displej čitelný i na slunci
Barevný LCD displej vám vždy ukáže vše, co potřebujete vědět – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň. Nic víc ke své bezstarostné jízdě nepotřebujete!

Vydejte se na osvícenou cestu

Díky silnému přednímu LED osvětlení budete před sebe perfektně vidět i za jízdy v noci. Elektrická koloběžka Vsett 8/8+ je také samozřejmě vybavena červeným zadním světlem, aby vás nikdo nepřehlédl ani zezadu. Vaše „světelná hra“ je také doplněna o blinkry, které se spouštějí při odbočování.

Skládání je 3sekundová hračka

Elektrokoloběžka Vsett 8/8+ je vybavena klikacím systémem, díky kterému ji složíte i rozložíte za pouhé 3 sekundy. Díky nastavitelné výšce tyče a sklopným řídítkám získáte „úzký balíček“ a lehce jí přenesete z místa na místo.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka je „krev a mlíko“! Pro někoho přesně podle jeho gusta, pro někoho váha až moc. Každopádně lidem, co nechodí moc do fitka, se už trochu pronese.
Barva
stříbrná
Minimální šířka pneumatik, abyste se při jízdě cítili v dostatečném bezpečí. Tahle elektrokoloběžka zvládne pohodlně projet rozházeným štěrkem nebo uličkou vyskládanou z dlažebních kostek. Pořád ale buďte ve střehu!
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
S touhle elektrokoloběžkou se budete na silnici cítit jako opravdový jezdec. Při zrychlování se rozhodně nezapomeňte pevně držet svého klacku, protože z nuly na max to dá tahle dáma za pár sekund.
U téhle elektrokoloběžky se přehoupnete přes pomyslnou městskou rychlost 50 Km/h. Při ježdění po ulicích se dostanete kamkoliv a velmi rychle. Do práce, do školy nebo třeba na trénink je to spolehlivá volba.
Tahle elektrokoloběžka hravě zvládne víkendový výlet po šumavských hvozdech. Projedete se krásnou krajinou, dáte si koupačku na Lipně a v klidu se vrátíte do horského hotýlku. Při malých pojížďkách vám vydrží i 5 dnů nabitá.
Max. nosnost
120 kg
Pokud nebudete jezdit po silnici jako Schumacher křížený s Hamiltonem, „bubnovky“ vás hned tak nezklamou. Při středních rychlostech reagují perfektně a pro víkendové koloběžkaře jsou dostačující a prakticky bezúdržbové.
Tuhle elektrokoloběžku snadno nabijete za dobu, kterou strávíte v práci, ve škole nebo na party. A pak zase v klidu vyjedete s plným „zásobníkem“ domů. Při dobrém rozmýšlení tuhle dobu nabíjení vůbec nepocítíte.