Zpět na seznam
Katalogové číslo: vsett10+1

Elektrická koloběžka Vsett 10+ 60 V 28 Ah 2×1400 W NOVÝ DISPLEJ

2x1400 W
28 Ah
75 km/h
85 km
130 kg
kotoučové
7 h
36 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Vsett 10+

Jedovatý buldozer s mocným dojezdem

Elektrická koloběžka Vsett 10+ má dojezd šílených 85 km (!), její tlumiče a velká kola se nebojí žádné extrémní jízdy a díky obrovské kapacitě baterie můžete „prokrosit“ až 85 km.

Technické přednosti

Elektrická koloběžka Vsett 10+ vám otevře zcela nový rozměr elektrického ježdění. Asfalt, štěrk, bláto nebo polní hrboly nejsou pro tohoto černo-žlutého buldozera žádnou překážkou. Naopak si je vychutnáte s plnou dávkou adrenalinu!

Hravě zdolá každý kopec

Jsme si jistí, že při první jízdě vám „padne brada“ ze zrychlení. Elektrokoloběžka Vsett 10+ je osazena dvěma extrémně výkonnými elektromotory o síle 2krát 1400 W (maximálka je ale až 2krát 1800W!). A když k tomu přičtete kontrolery 2krát 35A, tak zažijete mazec – do sklonu 25° prostě nepostřehnete ztrátu rychlosti.

Už si naplánujte dlouhé jízdy

Elektrická koloběžka Vsett 10+ se má čím pochlubit i po stránce dojezdu. Inteligentní rychlonabíjecí lithium-iontová baterie značky LG poskytuje kapacitu 28Ah/60V, s níž bez pardonu překonáte vzdálenost 85 km. Navíc tvůrci této koloběžky mysleli i mnohaletou výdrž baterie a použili v ní tzv. bezpaměťovou technologii.

Jízdní vlastnosti

Hrboly bere jako… buldozer

Elektrická koloběžka Vsett 10+ je výjimečná svou velikostí kol a mimořádně příjemným odpružením. Desetipalcová kola si to s přehledem rozdají s jakýmkoliv povrchem, a kromě komfortní jízdy ve městě se budete taky moct pořádně vyřádit v terénu.

75 km/h chce nervy z oceli

Nasaďte si helmu, zmáčkněte pedálovou páčku a dejte si pozor, ať vám neshoří vaše nové pneu. Síla motorů u elektrické koloběžky Vsett 10+ chce opravdový cit a pevné nervy. Rychlost až 75 km/h zkrátka není pro každého! Ale nemusíte hned bát – díky 3 jízdním režimům si zvolíte nejlepší výkon pro aktuální styl vaší jízdy.

Nikdo na ní nesáhne!

Elektrokoloběžka Vsett 10+ je vybavena inovativním zámkem proti krádeži. Nikdo si tak na vašeho robustního miláčka jen tak netroufne. Vezměte si svou jedinečnou bezpečnostní kartu a vyrazte s klidem vpřed!

Komfortní vybavení

Perfektní barevnost za deště i za slunce
Elektrická koloběžka Vsett 10+ má velký displej, který skvěle reprodukuje červené, zelené a modré odstíny. Takže ať už vás přepadne prudký déšť, nebo ostré slunce, bez problémů si přečtete všechny důležité hodnoty – rychlost, stav baterie, počet najetých kilometrů a aktuální rychlostní stupeň.

Masivní osvětlení vám rozjasní noc

Elektrokoloběžka Vsett 10+ není pozadu ani s dostatečným osvětlením. Je vybavena silným předním LED světlem, má výrazná zadní varovná světla i směrové blinkry, které se sami spouští při odbočování doprava či doleva.

Skládačka na 3 sekundy

Tvůrci elektrokoloběžky Vsett 10+ si dali za úkol vymyslet i snadné skládání této koloběžky. Inovativní klikací systém umožňuje složení i rozložení za necelé 3 sekundy. Navíc ji díky tenkému designu snadno vložíte do kufru svého auta.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Tahle elektrokoloběžka už má solidní kapacitu baterie, se kterou hravě zvládnete celodenní výlet, a ještě vás s chutí uveze nazpátek. Při kratších nenáročných pojížďkách vám vydrží spolehlivě jezdit několik dní.
S touhle elektrokoloběžkou se můžete s přehledem postavit na závodní okruh v Le Mans a bojovat o medaile. Neskutečně silná energie využívaná v nejvyšších třídách elektroelektrokoloběžek má opravdu brutální „vodpich“.
Zabalte si věci, jídlo, pití a vydejte se na dalekou jízdu z města do nekonečné krajiny. Uběhne vám to jako voda a možná při tom předhoníte i pár veteránů z „osmdesátek“… Tahle elektrokoloběžka vám nabídne nejvyšší rychlost!
Prahu-Plzeň dáte jako nic! Dojezd 100 km vám dává takřka neomezené možnosti cestování a výletů. A pokud budete jezdit jen do práce pár „kilásků“, nebudete potřebovat zásuvku minimálně týden.
Max. nosnost
130 kg
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.