Zpět na seznam
Katalogové číslo: 8052870481481

Elektrická koloběžka Scrambler Cross-E žlutá

500 W
10.4 Ah
25 km/h
35 km
120 kg
kotoučové
25.4 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Ducati CROSS-E, je vybavena bezdušovými koly odolnými proti defektu (110/50-6,5 “) typu FAT, která jsou vhodná také pro jízdu po znečištěném povrchu nebo velmi nerovných úsecích silnic.
Bezkartáčový motor poskytuje výkon 500 W (špičkový výkon až 550 W) a zaručuje ho i při jízdě do kopce bez citelného zpomalení. Akumulátor s kapacitou 10,4 Ah (375 Wh), který při udržování průměrné cestovní rychlosti 15 km/h, zaručuje dojezd až 35 km.
Vysoká pevnost robustního rámu, poskytuje maximální stabilitu a jízdní komfort.
Dvojitý světlomet umožňuje bezpečné použití v noci s vynikající viditelností.
Ovládání se provádí za pomocí širokého 3,5” LCD displeje.

RÁM

Rám je vyroben z vysoce pevné slitiny oceli. Díky masivní konstrukci s širokou platformou s jedinečným designem je dosaženo maximálního pohodlí a bezpečnosti při používání. Platforma je otevíratelná pro přístup k baterii.

MOTOR

Koloběžka je vybavena výkonným bezkartáčovým zadním motorem o výkonu 500 W, který vám umožní snadné rozjetí i do kopce a rychlé dosažení maximální rychlosti. Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a má nízké opotřebení, dobře snáší různá zatížení a je velmi tichý.

BATERIE

Baterie 36 V, 10,4 Ah a 375 Wh je vybavena odpojovačem. Při plném nabití a průměrné rychlosti 15 km/h je možné ujet až 35 km. Hodnota se liší podle hmotnosti řidiče, stavu vozovky, venkovní teploty atd. Stav baterie je možné sledovat na displeji.

KOLA

Kola, přední a zadní, mají takzvané FAT bezdušové pneumatiky, odolné proti defektu (110/50-6,5 ”), vhodné také pro jízdu po znečištěném povrchu a velmi efektivně absorbují vibrace.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka už není pro slabší povahy a dosta se už pronese! Ale pokud jí nebudete tahat celý den do schodů a ze schodů, bude vám velmi dobře sloužit na všech silnicích!
Barva
žlutá
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Max. nosnost
120 kg