Zpět na seznam
Katalogové číslo: 8052870483867

Elektrická koloběžka Scrambler CITY CROSS-E Černá Street edition

350 W
12.5 Ah
25 km/h
45 km
120 kg
kotoučová,
19 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Ducati CITY CROSS-E Off-Road Edition je vybavena 10” terénními koly s vnitřní duší, je vhodná i pro jízdu na nezpevněných nebo nepravidelných úsecích silnic a chodníků – dokáže lépe absorbovat případné vibrace.
Bezkartáčový motor poskytuje výkon 350 W a umožňuje vám snadný pohyb po městských trasách, i když není povrch vozovky dokonale hladký.
Tento model je proto vhodný pro použití ve městě i při překonávání nerovností jako např. tramvajových kolejí, mírně hrbolatých úseků silnic a dlážděných chodníků.
Baterie s kapacitou 12,5 Ah (450 Wh) zaručuje při průměrné cestovní rychlosti 15 km/h, dojezd v rozpětí 40-45 km.
Široká platforma s jedinečným designem zajišťuje maximální komfort používání a stabilitu řidiče. Materiál s protiskluzovým povrchem zaručuje maximální přilnavost boty na koloběžku a tím i bezpečnou jízdu. Dvojitý světlomet umožňuje vynikající viditelnost a bezpečné použití koloběžky v noci. Světla se ovládají pomocí LED displeje.
Koloběžka je připojitelná na chytrou aplikaci pro Android a iOS, ve které můžete upravovat nastavení, měřit trasu, využívat navigace atd.

RÁM

Rám je vyroben ze slitiny hliníku – odolný materiál s nízkou hmotností. Má velkou stupačku s jedinečným designem pro maximální pohodlí a stabilitu řidiče. Materiál s protiskluzovým povrchem zaručuje perfektní přilnavost boty a tím i bezpečnou jízdu.

MOTOR

Bezkartáčový motor poskytuje výkon 350 W a umožňuje snadný pohyb po městských trasách, i když není povrch vozovky dokonale rovný. Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a má velmi nízké opotřebení, dobře snáší různá zatížení a je velmi tichý.

BATERIE

Vylepšená baterie 36 V, 12,5 Ah a 450 Wh. Při plném nabití a průměrné rychlosti 15 km/h je možné ujet až 40-45 km. Hodnota se liší podle hmotnosti řidiče, stavu vozovky, venkovní teploty atd. Stav nabití baterie lze snadno kontrolovat na displeji.

KOLA

Přední i zadní kolo je 10“. Tyto koloběžky mají terénní pneumatiky, díky kterým jsou vhodné pro nezpevněné nebo nerovné úseky silnic a povrchy chodníků.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle elektrokoloběžka je „krev a mlíko“! Pro někoho přesně podle jeho gusta, pro někoho váha až moc. Každopádně lidem, co nechodí moc do fitka, se už trochu pronese.
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Max. nosnost
120 kg