Zpět na seznam
Katalogové číslo: kww11

Elektrická koloběžka Kaabo Wolf Warrior 11

Můžete provést předobjednávku
2x1200 W
35 Ah
80 km/h
150 km
150 kg
hydraulické,
17,5 h
2x1200 kg

Na dotaz

77 990 

61 612  bez DPH

Popis

Kaabo Wolf Warrior 11 je vysokorychlostní elektrická koloběžka navržena pro maximální zážitek na silnici i v terénu. Invertované hydraulické přední tlumiče a zadní pružinový tlumič umožňují jízdu v jakémkoli terénu. Dva výkonné motory s výkonem 1200 W poskytují špičkový výkon a snadné stoupání až na 45°.

Plně hydraulické brzdy v kombinaci se systémem ABS zajišťují bezpečnou a přesnou brzdnou sílu, jak tuto šelmu zkrotit.

 

 

V každém ohledu dává Wolf na první místo bezpečnost: Výkonné duální přední LED diody osvětlují noční cestu a boční a zadní LED zajišťují optimální viditelnost z jakéhokoli směru.

Na zpevněné silnici Kaabo Wolf Warrior 11 zajišťuje šílenou akceleraci a maximální rychlost 80km/h

Obrovská baterie LG o kapacitě 35 Ah vydrží až 150 km v režimu jednoho pohonu a v ekologickém režimu, ale také poskytuje dostatečný dojezd pro vzrušující jízdy vysokou rychlostí.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Tahle obří kapacita baterie je určena pro elektrokoloběžky nejvyšší třídy. Pohodlně s ní zvládnete jet desítky kilometrů mezi městy. A pokud s ní budete jezdit každý den do nedaleké práce, zásuvku uvidíte je jednou týdně.
S touhle elektrokoloběžkou se budete na silnici cítit jako opravdový jezdec. Při zrychlování se rozhodně nezapomeňte pevně držet svého klacku, protože z nuly na max to dá tahle dáma za pár sekund.
Zabalte si věci, jídlo, pití a vydejte se na dalekou jízdu z města do nekonečné krajiny. Uběhne vám to jako voda a možná při tom předhoníte i pár veteránů z „osmdesátek“… Tahle elektrokoloběžka vám nabídne nejvyšší rychlost!

Diskuze

Nejsou zde žádné dotazy. Zeptejte se.