Zpět na seznam
Katalogové číslo: 5220

Elektrická koloběžka Eljet E-220

350 W
6 Ah
25 km/h
18 km
120 kg
14 kg

Není skladem

Popis

KONEČNĚ DOSTUPNÁ KOLOBĚŽKA S NADČASOVÝM DESIGNEM A BEZKONKURENČNÍMI PARAMETRY.

Pokud se vám nechce každý den čekat v koloně nebo se mačkat v MHD, pak je pro VásEljet E-220 ta nejlepší volba. Tato koloběžka vyniká mimořádnými jízdními vlastnostmi, které jinde v této cenové kategorii nenaleznete.

Díky akumulátoru s kapacitou 6 Ah můžete na koloběžce bez obav jezdit celý den a s motorem o výkonu 350 W už nikdy nepřijedete pozdě.

Pohodlnou cestu vám zajistí odpružené zadní kolo.

Koloběžka disponuje výkonným předním LED světlem, noční projížďky Vám tedy nebudou dělat problém!

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A PARAMETRY

Maximální rychlost 25 km/h
Dojezd: až 18 km
Maximální hmotnost jezdce 120 kg
Motor 350 W
Baterie: 6 Ah
Napětí baterie: 36 V
Hmotnost: 14 kg

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Uživatelský manuál ke stažení ZDE

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
Barva
černá
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Nákupy, kafíčko a zástrčka… Nezapomeňte, že 25 kilometrů ujedete za chvilinku. Pokud ale nebydlíte na vzdáleném předměstí a máte všechno plus mínus do 5 „kilásků“, nebudete litovat.
Max. nosnost
120 kg