Zpět na seznam
Katalogové číslo: 5220

Elektrická koloběžka Eljet E-220

Produkt není skladem.
350 W
6 Ah
25 km/h
18 km
120 kg
350 kg

Popis

KONEČNĚ DOSTUPNÁ KOLOBĚŽKA S NADČASOVÝM DESIGNEM A BEZKONKURENČNÍMI PARAMETRY.

Pokud se vám nechce každý den čekat v koloně nebo se mačkat v MHD, pak je pro VásEljet E-220 ta nejlepší volba. Tato koloběžka vyniká mimořádnými jízdními vlastnostmi, které jinde v této cenové kategorii nenaleznete.

Díky akumulátoru s kapacitou 6 Ah můžete na koloběžce bez obav jezdit celý den a s motorem o výkonu 350 W už nikdy nepřijedete pozdě.

Pohodlnou cestu vám zajistí odpružené zadní kolo.

Koloběžka disponuje výkonným předním LED světlem, noční projížďky Vám tedy nebudou dělat problém!

TECHNICKÉ SPECIFIKACE A PARAMETRY

Maximální rychlost 25 km/h
Dojezd: až 18 km
Maximální hmotnost jezdce 120 kg
Motor 350 W
Baterie: 6 Ah
Napětí baterie: 36 V
Hmotnost: 14 kg

pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační

Uživatelský manuál ke stažení ZDE

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
S touhle elektrokoloběžkou se velkým vzdálenostem vyhýbejte jak čert kříži. Doveze vás sice tam, kam má, ale hóóódně pomalu. Vhodné spíše pro děti, aby si při náhlém „držkopádu“ moc nenabacaly.
Nákupy, kafíčko a zástrčka… Nezapomeňte, že 25 kilometrů ujedete za chvilinku. Pokud ale nebydlíte na vzdáleném předměstí a máte všechno plus mínus do 5 „kilásků“, nebudete litovat.

Diskuze

Nejsou zde žádné dotazy. Zeptejte se.