Zpět na seznam
Katalogové číslo: 5013

Elektrická koloběžka Eljet Carbon Light

Naše nejlehčí koloběžka!

250 W
6.6 Ah
23 km/h
20 km
110 kg
2 h
6.5 kg

7 490 

5 917  bez DPH

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Eljet Carbon Light růžová

 

Je to skladné, lehké a v různých barvách. Co je to?
Správně! Všechny uvedené vlastnosti a mnohem víc v sobě ukrývá elektrická koloběžka Eljet Carbon Light.

 

Elektrická koloběžka Eljet Carbon Light je skvostným příkladem ladnosti a elegance při použití kvalitních a odolných materiálů. Elektrokoloběžka Eljet Carbon Light je vyrobena ze speciálních slitin hliníku, které se využívají v leteckém průmyslu pro konstrukce letounů. Díky využití lehkých materiálů se váha koloběžky Carbon Light zastavila na neuvěřitelných 6,5 kilogramech!

 

Výkon elektrické koloběžky Eljet zajišťuje brushless elektromor s watáží 250W. Tento typ použitého motoru je velmi tichý, zejména v porovnání s konkurenty z řad koloběžek. O spolehlivý pohon motoru se stará Li-ion baterie. Spojení tichého motoru a odolné baterie vytváří synchronizované duo, které Vás spolehlivě dopraví, kam jen chcete.

 

Ultra lehká konstrukce elektrické koloběžky Eljet Carbon light se skvěle nosí. Zejména její rám může ruka příjemně uchopit a při přenášení téměř nevíte, že vůbec nějakou zátěž nesete. Koloběžku Carbon přimějete k plnohodnotnému výkonu nabíjením čítajícím přibližně 2 hodiny. Po uplynutí této doby je koloběžka připravena k předvedení své vnitřní síly a odolnosti.

 

Prosvištěte životem

S koloběžkou Eljet Carbon light se můžete prohánět rychlostí až 23 km / h, a to díky kvalitnímu elektromotoru s výkonem 250 W.

 

Koloběžka Carbon light disponuje elektoromotorem s výkonem 250 W Koloběžka Carbon light vyniká svou nízkou hmotností

 

Lehký jako pírko, volný jako pták

Až koloběžku v pár krocích složíte, můžete ji bez problémů vzít do ruky a odnést, a to díky její nízké hmotnosti. Koloběžka Carbon light je ultralehká, její váha je pouhých 6,3 kg. Při jízdě můžete vybírat až ze 3 rychlostních stupňů.

Pod kontrolou

Nespornou výhodou elektrokoloběžky Eljet Carbon light je přehledný LED displej, na kterém můžete sledovat stav baterie, aktuální rychlost či ujetou vzdálenost. Díky tomu budete mít svou jízdu vždy pod kontrolou.

 

Koloběžka Carbon light disponuje přehledným LED displejem Koloběžka Carbon light disponuje vysoce výkonnou baterií s kapacitou 6600 mAh

 

Rychle nabijte, daleko dojeďte!

Uvnitř elektrické koloběžky Carbon light naleznete vysoce výkonnou baterii s kapacitou 6 600 mAh. Tato baterie od značky LG umožní na jedno nabití dojezd až 15 km. Mile vás překvapí také rychlost dobíjení, koloběžka je plně nabita již za 4 hodiny.

 

Buďte vidět!

Na koloběžce Carbon light vás na první pohled zaujmou LED diody předního světla důmyslně integrované na tyči řízení. Jednoduchým stiskem tlačítka světlo zapnete a můžete vyrazit na cestu i během večerních hodin.

 

Koloběžka Carbon light má důmyslně integrované LED osvětlení Koloběžka Carbon light disponuje protiskluzovými řídítky

 

Pevně v rukou

Při výrobě koloběžky Carbon light byl dbán velký důraz na komfort a bezpečí. Speciální protiskluzová řídítka jsou koncipovány tak, aby vaše jízda byla pohodlná a měli jste ji vždy pod kontrolou.

 

Bezpečnost především

Bezpečnostním prvkům dominuje inteligentně koncipovaný brzdný systém. Ten je tvořen z brzdy elektronické (přední) a brzdy mechanické (zadní).

 

Koloběžka Carbon light disponuje přední elektronickou brzdou Koloběžka Carbon light disponuje zadní mechanickou brzdou

 

3 2 1…jedeš!

Důležitou vlastností koloběžky Carbon light je její snadné ovládání. Přímo na řídítkách naleznete nejen přehledný display, ale také tlačítka ovládání a spínače plynu a brzdy. Díky tomuto jednoduchému uspořádání pro vás bude hračka nejen rozjezd, ale také samotná jízda.

Výhodou Koloběžky Carbon light je její snadné ovládání

 

Nejsnazší a nejlehčí

Největší výhodou koloběžky CarbonLight je její nízká hmotnost a neobvykle rychlé složení. Koloběžku složíte snadno ještě dříve, než stačíte říct „koloběžka“. Poté ji můžete vzít do ruky a bez problémů přenést, jelikož její váha je díky lehké karbonové konstrukci pouhých 6,3 kg.

 

Koloběžku Carbon light je velmi snadné složit Koloběžku Carbon light je velmi snadné složit i rozložit

Koloběžku Carbon light snadno složíteKoloběžka Carbon light je skladná

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Ideální koloběžka s nízkou váhou pro všechny děcka, sviště a makový panenky! Tuhle „mršku“ zvedne na pohodu snad úplně každý i s bolavým malíčkem…
Barva
bílá, černá, růžová, šedá
S touhle šířkou pneumatik musíte jezdit opatrně i po vymetených chodnících. Rozházenému štěrku se raději vyhněte obloukem a jízda po dlažebních kostkách pro vás asi nebude nejpříjemnějším zážitkem. Good luck!
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Tak malá hodnota zrychlení, že snese srovnání i s unaveným lenochodem. Určená spíše menším ratolestem pro nějakou tu srandu před domem. Na normální ježdění určitě nedoporučujeme.
S touhle elektrokoloběžkou se velkým vzdálenostem vyhýbejte jak čert kříži. Doveze vás sice tam, kam má, ale hóóódně pomalu. Vhodné spíše pro děti, aby si při náhlém „držkopádu“ moc nenabacaly.
Nákupy, kafíčko a zástrčka… Nezapomeňte, že 25 kilometrů ujedete za chvilinku. Pokud ale nebydlíte na vzdáleném předměstí a máte všechno plus mínus do 5 „kilásků“, nebudete litovat.
Max. nosnost
110 kg
Tuhle elektrokoloběžku snadno nabijete za dobu, kterou strávíte v práci, ve škole nebo na party. A pak zase v klidu vyjedete s plným „zásobníkem“ domů. Při dobrém rozmýšlení tuhle dobu nabíjení vůbec nepocítíte.