Zpět na seznam
Katalogové číslo: 8052870480309

Elektrická koloběžka Ducati PRO-II

350 W
7.8 Ah
25 km/h
35 km
100 kg
kotoučová,
12 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka Pro II je vybavená bezkartáčovým motorem o výkonu 350 W (špičkový výkon až 550 W) a baterií 7,8 Ah, která umožňuje dojezd až 35 km. Jízda na koloběžce je díky zadnímu odpružení velmi pohodlná. O bezstarostnou jízdu se starají 10” bezdušová kola, která jsou odolná proti defektu.

Bezpečnost a snadné používání produktů jsou základní výsadou produktové řady Ducati. Koloběžka má dvojitou brzdu (elektrickou přední a zadní kotoučovou) a velký 3,5 ”LCD displej, ze kterého lze sledovat a spravovat všechna nastavení.

RÁM

Rám je vyroben ze slitiny hořčíku. Hořčík je silný, ale lehký materiál, který se často používá i pro některé části motocyklů Ducati. Zadní zavěšení je integrováno do rámu. Rám se snadno složí jedním pohybem. Řídítka se pro snadnou přepravu zamykají do zadního držáku.

MOTOR

Koloběžka je vybavena bezkartáčovým motorem o výkonu 350 W (špičkový výkon až 550W). Tento typ motoru vyžaduje minimální údržbu a má velmi nízké opotřebení. Dobře snáší různé úrovně zatížení a je velmi tichý.

BATERIE

Baterie má kapacitu 7,8 Ah a 280 Wh při 36 V. Když je plně nabitá, zaručuje autonomii až 35 km. Hodnota se mění podle hmotnosti řidiče, stavu vozovky, venkovní teploty atd. Úroveň nabití baterie je možné sledovat na displeji.

KOLA

10” bezdušová přední a zadní kola jsou odolná proti defektu. Koloběžka je vybavená dvojitým brzdovým systémem: elektrickou přední brzdou a zadní kotoučovou brzdou.

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Klasická síla do města s dostačujícím zrychlením, které vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Pokud se nechcete stát profesionálním sprinterem, bude vám tahle elektrokoloběžka naprosto vyhovovat.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Tahle elektrokára už stojí za to! Při malých pojížďkách vám vydrží jezdit i 3 dny nebo si s ní užijete celodenní „tour“ po městě. Ale až dorazíte domu, budete jí muset zase strčit do zásuvky.
Max. nosnost
100 kg