Zpět na seznam
Katalogové číslo: C1025

Elektrická koloběžka City Boss GX2

Koloběžka pro malé závodníky

250 W
6 Ah
25 km/h
12 km
100 kg
zadní
3 h
11.2 kg

Není skladem

Popis

Elektrická koloběžka City Boss GX2 je navržena pro jízdu kratších vzdáleností po městě. Kompaktní konstrukce koloběžky vyřeší poslední míli z parkoviště do zaměstnání či kombinaci více dopravních prostředků při cestě do školy.
S důmyslným skládacím mechanizmem ji složíte či rozložíte do 3 vteřin a při délce složeného rámu 106 cm a hmotnosti pouze 11,2 kg jí snadno přenesete do výtahu nebo převezete autem, vlakem, MHD a uskladníte doma či v garáži. Protože lze rám sklopit i do parkovací polohy, koloběžka nepotřebuje stojánek.

Bezúdržbový motor 250 W je vhodný pro jezdce do 80 kg a v případě prudšího kopce můžete motoru dopomoci odstrkováním. Vzhledem k nízkému nášlapu 11 cm a menšímu odporu motoru lze na koloběžce bez přílišné námahy dojet i s vybitou baterií.

Tlačítkem na dotykovém LCD displeji můžete přepínat mezi 3 režimy pro omezení max. rychlosti. Po zapnutí koloběžky je vždy aktivní naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h; střední 20 km/h; rychlý 25 km/h.
Baterii Li-Ion 6 Ah dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za 3 hodiny. Při běžném provozu s koloběžkou na jedno nabití ujedete až 12 km. Celková vzdálenost může být kratší i delší; vždy závisí na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod.

Na LCD displeji můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost a celkovou ujetou vzdálenost.

Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete přidržením dotykového tlačítka na displeji.
Koloběžku zastavíte zadní elektronickou či nášlapnou brzdou.

Rám koloběžky z leteckého hliníku snese zatížení až 100 kg. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 12 let. Po opotřebení skládacího mechanizmu ho lze seřídit tak, aby mechanizmus neměl nepříjemnou vůli v řízení.

Obě pevná pneu vás vždy dovezou do cílebez rizika defektu a díky velikosti 8″ bezpečně překonají i drobné nerovnosti. Přední a zadní odpružení pomáhá tlumit nepříjemné vibrace. Kola jsou chráněna blatníky.

Koloběžka je certifikována dle směrnice CE 2006/42/EC.

Elektrická koloběžka City Boss naplňuje novou vizi ekologického světa. Vybavená špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek!

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Nemusíte se bát! Nejlehčí atletka mezi elektrokoloběžkami to sice není, ale tuhle váhu ještě lehce hodíte i do rozjetého emhádéčka a na schodech s ní určitě nebudete ztrácet dech.
Barva
černá
Minimální šířka pneumatik, abyste se při jízdě cítili v dostatečném bezpečí. Tahle elektrokoloběžka zvládne pohodlně projet rozházeným štěrkem nebo uličkou vyskládanou z dlažebních kostek. Pořád ale buďte ve střehu!
Elektrokoloběžka s tímto výkonem má nejraději rovinky a hladký povrch, ale nepohrdne ani nějakým tím kopečkem. Pokud se denně nestravujete v Mekáči a nevážíte 100+ kg, dojedete s klidem kamkoliv.
S touhle elektrokoloběžkou se už budete moct odvážit na nákupy do sámošky ve vedlejší vesnici. Pár dobrých kilometrů ujedete, ale až se vrátíte, opět ji urychleně zacvakněte do zásuvky, protože bude mít velkou „žízeň“.
Tak malá hodnota zrychlení, že snese srovnání i s unaveným lenochodem. Určená spíše menším ratolestem pro nějakou tu srandu před domem. Na normální ježdění určitě nedoporučujeme.
Pamatujete na slavnou babetu? Její rychlostní limit byl cca 40 km/h. Lidé jí na drobné pojížďky doslova milovali… A přesně tak budete milovat i tuhle elektrokoloběžku. Na krátké vzdálenosti vám bude v pohodě dostačovat.
Tady platí drahocenná rada od maminky: „Do školy a pak hned zase domu! Nikde se mi neflákej!“ Dojezd 15 kilometrů není sice nic moc, ale na hraní a občasnou jízdu do koloniálu to stačí.
Max. nosnost
100 kg
Tuhle elektrokoloběžku snadno nabijete za dobu, kterou strávíte v práci, ve škole nebo na party. A pak zase v klidu vyjedete s plným „zásobníkem“ domů. Při dobrém rozmýšlení tuhle dobu nabíjení vůbec nepocítíte.
Další vlastnosti
3 rychlostní režimy: přibližně 15 / 22 / 30 km/h, Blatníky, Brzdové LED světlo napájené centrální baterií, Délka nášlapu: 44 cm, Doporučený věk: 12+, LCD displej napájený centrální baterií, Materiál rámu: letecký hliník, Max. kroutící moment: 9 N.m, Max. otáčky motoru: 600 / min., Max. stoupání: 7° (12%), Přední a zadní tlumič, Přední/zadní LED světlo napájené centrální baterií, Provozní napětí: 24 V, Rozměry rozložené koloběžky (v x š x d): 109 x 38 x 106 cm, Rozměry složené koloběžky (v x š x d): 49 x 22 x 109 cm, Šířka nášlapu: 13 cm, Šířka řídítek: 43 cm, Skládací mechanizmus, Typ baterie: Li-Ion, Typ motoru: bezkartáčový stejnosměrný, Výška jezdce: 155 – 200 cm, Výška nášlapu – horní: 11 cm, Výška nášlapu – světlá: 6,5 cm, Výška řídítek od nášlapu: 97 cm