Zpět na seznam
Katalogové číslo: C1081

Elektrická koloběžka City Boss D1000

Očekáváme doručení koncem listopadu. Využijte možnost předobjednávky se slevou 2%!

2x500 W
22 Ah
45 km/h
50 km
150 kg
kotoučová
8 h
29 kg

Není skladem

Popis

S elektrickou koloběžkou City Boss D1000 vás žádný kopec nezastaví. Motory umístěné v zadním i předním kole mají ohromující výkon celkem 1000 W.

Rovnoměrný záběr předního i zadního náhonu zajistí, že kola nepodkluzují ani v prudkém kopci či méně zpěvněném terénu.

Speciálně vyztužený rám, široké pneu 7,6 cm, přední i zadní tlumič a odpružený kovový blatník si dobře poradí s vibracemi i jízdou off-road. S bezpečným dvojitě jištěným skládacím mechanizmem rám složíte či rozložíte do 8 vteřin.

Dva bezúdržbové motory 500 W svižně zrychlují dokonce při zatížení nad 120 kg a vyvezou vás i do prudkého kopce. Úžasná akcelerace z 0 – 25 km/h za 3 vteřiny je vzrušující. Na rovině lze přední motor stisknutím tlačítka deaktivovat a šetřit tak výdrž baterie.

S kovovým světlem o výkonu 400 lumenů a dosvitem 10 metrů můžete bezpečně jezdit i za tmy. Přední i zadní světlo napájené z centrální baterie zapnete spínačem na řídítkách, kde je umístěno i tlačítko houkačky. Během brzdění se také rozsvítí zadní brzdové světlo.
Koloběžku i při větších rychlostech spolehlivě zastavíte nezávislou zadní a přední mechanickou kotoučovou brzdou.

Tlačítkem na displeji můžete přepínat mezi 3 režimy pro omezení max. rychlosti. Po zapnutí koloběžky je vždy aktivní naposledy nastavený režim: pomalý cca 15 km/h – bezpečná rychlost pro jízdu za zhoršených povětrnostních podmínek; střední cca 35 km/h – svižná cestovní rychlost; rychlý cca 45 km/h – pro jízdu šetřící váš čas na dlouhých bezpečných úsecích. Při delších cestách oceníte tempomat, který udržuje výkon koloběžky i bez stisknutého plynu – jeho funkci lze případně deaktivovat na displeji. Tlačítky pod displejem aktivujete druhý motor či omezovač rychlosti na cca 25 km/h.

Baterii Li-Ion 22 Ah / 60 V dobijete přenosnou nabíječkou ze zásuvky 220 V na plnou kapacitu za 8 – 9 hodin. Při běžném provozu s koloběžkou při aktivovaném 1 motoru ujedete až 50 km – při kratších cestách jí tak nemusíte pokaždé dobíjet. Celková vzdálenost může být kratší i delší; vždy závisí na hmotnosti jezdce, členitosti terénu, stylu jízdy, venkovní teplotě apod. Nouzově lze na koloběžce dojet odstrkováním i s vypnutým motorem.

Na transreflexním displeji skvěle čitelným i na přímém slunci či v noci můžete sledovat aktuální stav baterie, aktuální rychlost, dobu jízdy a ujetou vzdálenost. USB portem zezadu displeje lze dokonce nabíjet váš mobilní telefon či tablet, a to buď za jízdy nebo při stojící koloběžce pomocí 2-hodinového časovače.

Speciálně vyvinutý robustní rám koloběžky z leteckého hliníku snese zatížení až 150 kg. S výškově nastavitelnými řídítky s ergonomickými gripy je koloběžka vhodná pro jezdce s postavou 160 – 210 cm. Z důvodu bezpečnosti je doporučený věk pro používání koloběžky od 16 let. Na 50 cm dlouhém a 19 cm širokém nášlapu se pohodlně svezete s chodidly za sebou či vedle sebe.
Koloběžku lze volitelně vybavit i skládacím sedlem.

Rozšířené pneu 3″ s průměrem 10″ výborně přilnou i k vlhkému povrchu, jsou stabilní i na nezpevněném terénu a dobře tlumí nepříjemné vibrace. Nad předním i zadním kolem jsou také odolné pružinové tlumiče. Kola jsou chráněna blatníky.

Koloběžka je certifikována dle ISO 12100:2010 směrnice CE 2006/42/ES.

Elektrická koloběžka City Boss naplňuje novou vizi ekologického světa. Vybavená špičkovou technologií promění každou jízdu městem v nevšední zážitek!

Obsah balení: Nabíječka balení

Další informace

Parametr
hodnota
Ve srovnání (globální)
Vy zbožňujete Arnolda, že jo? Tak až pojedete na romantický výlet s touhle krasavicí, nezapomeňte si sebou vzít bicepsy i tricepsy. Zkrátka na tahání po „emhádéčku“ není stavěná, spíš tak hodit do kufru auta a jet dál.
Barva
černá
Ultraširoké pneumatiky, které dodají vaší mašině nejen brutální „look“, ale taky neskutečnou stabilitu. Je jedno, jestli pojedete po dlažebních kostkách, polní cestě nebo lesním terénem. S touhle elektrokoloběžkou vás nic jen tak nerozhodí.
Tenhle výkon není žádná hitparáda a na výlety do kopců i kopečků rychle zapomeňte. Pokud ale budete lítat po velkoměstských rovinkách, bude vám elektrokoloběžka sloužit až do „roztrhání“ svého motoru.
Obstojná baterie téhle elektrokoloběžky vám už 2 až 3 dny vydrží na pojížďky po městě. Hravě zvládne i pár desítek kilometrů, ale na dlouhé výlety to ještě stačit nebude... jedině s nabíjecími „mezipřistáními“.
S touhle elektrokoloběžkou se můžete s přehledem postavit na závodní okruh v Le Mans a bojovat o medaile. Neskutečně silná energie využívaná v nejvyšších třídách elektroelektrokoloběžek má opravdu brutální „vodpich“.
U téhle elektrokoloběžky se přehoupnete přes pomyslnou městskou rychlost 50 Km/h. Při ježdění po ulicích se dostanete kamkoliv a velmi rychle. Do práce, do školy nebo třeba na trénink je to spolehlivá volba.
Tahle elektrokoloběžka hravě zvládne víkendový výlet po šumavských hvozdech. Projedete se krásnou krajinou, dáte si koupačku na Lipně a v klidu se vrátíte do horského hotýlku. Při malých pojížďkách vám vydrží i 5 dnů nabitá.
Max. nosnost
150 kg
Koutočovka si směle poradí s vyšším výkonem a náhlými manévry! Při středních i vyšších rychlostech funguje optimálně a dá se na ní spolehnout. Jen se nesmíte vykašlat na pravidelnou údržbu a kontrolu brzdných destiček.
Tahle elektrokoloběžka je jako stvořená pro noční nabíjení. Plně se totiž nabije přibližně za 8 hodin. Takže když jí nezapomenete dát večer do zásuvky, ráno budete mít svoji krásku plně nabitou a připravenou k jízdě.
Další vlastnosti
3 rychlostní režimy: přibližně 15 / 35 / 45 km/h, Blatníky, Brzdové LED světlo napájené centrální baterií, Délka nášlapu: 50 cm, Doporučený věk: 16+, Houkačka, Materiál rámu: letecký hliník, Max. kroutící moment: 35 N.m, Max. otáčky motoru: 1450 / min., Max. stoupání: 20° (36%), Multifunkční displej s transreflexní vrstvou napájený centrální baterií, Přední zdvojený tlumič, Přední/zadní LED světlo napájené centrální baterií, Provozní napětí: 60 V, Rozměry rozložené koloběžky: 116 x 56 x 120 cm (v x š x d), Rozměry složené koloběžky: 52 x 26 x 112 cm (v x š x d), Šířka nášlapu: 19 cm, Šířka řídítek – rozložených: 56 cm, Stojánek, Tempomat, Typ baterie: Li-Ion, USB port pro nabíjení mobilu/tabletu – napájený centrální baterií, Výška jezdce: 150 – 210 cm, Výška nášlapu – horní: 23 cm, Výška nášlapu – spodní/světlá: 15 cm, Výška řídítek od nášlapu: 78 – 97 cm, Zadní dvojitý tlumič